Gotowa kroczyć wydeptaną przeze mnie drogą?

POZNAJ

"SOBER DZIENNIK"

i przyjrzyj się swojej relacji z Alkoholem!

Prowadzenie dziennika Ci w tym pomoże!

Do czego potrzebny jest Ci "SOBER DZIENNIK"?

PRACUJĄC Z DZIENNIKIEM:

Dla kogo przeznaczony jest SOBER DZIENNIK ?!

DLA KOBIET, KTÓRE MARTWIĄ SIĘ, ŻE PIJĄ PROBLEMOWO

Prowadzenie dziennika uzmysłowi Ci czy nadużywanie alkoholu jest Twoim problemem!

DLA KOBIET, KTÓRE
CHCĄ ZROZUMIEĆ SWÓJ NAWYK SIĘGANIA PO KIELISZEK

Dziennik pomoże Ci przyjrzeć się sytuacjom
i stanom emocjonalnym, które wywołują w Tobie potrzebę picia!

DLA KOBIET, KTÓRE
CHCĄ TRZEŹWIEĆ

Dziennik wskaże Ci obszary, którymi warto się zaopiekować, abyś mogła rozpocząć swoją podróż po trzeźwe i spełnione życie!

POZNAJ TWOJĄ TRENERKĘ TRZEŹWOŚCI

Joanna Skwierczyńska, pedagog- terapeuta, Sober Coach.

Wspieram ambitne, zapracowane kobiety na drodze do trzeźwości i zbalansowanego życia.

Sama przeszłam podobną drogę, podejmując przed 30. rokiem życia, decyzję o zaprzestaniu picia, które przez lata nie pozwalało mi rozwinąć skrzydeł. Niszczyło moją relację z samą sobą i ludźmi, których kocham. Odbierało szansę na rozwój i stało na przeszkodzie w realizacji życiowych oraz zawodowych celów. 

Odstawiłam alkohol. Zaczęłam trzeźwieć, zrezygnowałam z pracy na etat, która była źródłem mojego stresu, a dzisiaj pomagam innym kobietom odzyskać trzeźwość i życiowe spełnienie!

Jestem autorką pierwszego w Polsce ”Wyzwania 30 DNI BEZ ALKOHOLU” dla kobiet i poradnika ”30 wskazówek na 30 dni”. Wyposażyłam już setki ambitnych Łabędzic z sieci, w narzędzia potrzebne do utrzymania abstynencji!

Dołącz do nich i wypłyń niczym Łabędź na lazurowe wody trzeźwego życia!

Odbierz DZIENNIK, aby przyjrzeć się bliżej Twojej relacji z alkoholem!

Zobacz co inne kobiety,
mówią o moich produktach:

Do Pani Asi zgłosiłam się po przerwaniu 2 tygodni abstynencji, pijąc wcześniej z mężem każdego wieczoru, butelkę wina, aby się ”zrelaksować” i przegadać sprawy dnia codziennego. Zdałam sobie sprawę z tego, jak mocno weszło nam to w nawyk, kiedy zauważyłam, że bez alkoholu nie jesteśmy, już w stanie spokojnie rozmawiać. 

Na sesjach stworzyłyśmy m.in. nową rutynę, którą wspieram się  już od 2 miesięcy, aby obniżyć napięcie, w jakim do tej pory funkcjonowałam.                  Początki były trudne, ale zarówno wskazówki, jakie otrzymałam podczas sesji, jak i możliwość wymiany wiadomości głosowych  poza spotkaniami, pomogły przetrwać mi pierwsze tygodnie.

Nareszcie czuję powrót energii,  a mąż, widząc, jak abstynencja dobrze na mnie wpływa, sam rozważa ograniczenie alkoholu! Może rzeczywiście jest dla mnie światełko w tunelu. 

 

Hania O SESJACH 1:1

agentka ubezpieczeniowa

Dostałam odpowiedź na pytania, które często padają na grupie osób uzależnionych. 

W skrócie dostałam duży plik potrzebnych kluczy!

Asia prowadziła nas za rękę od samego początku, do samego końca, wspierała, uczyła, pocieszała, jak dobra serdeczna terapeutka, a przecież były to dla nas trudne chwile i nie zawsze byłyśmy w stosunku do niej łatwe!

Czy się opłacało? Zdecydowanie TAK! Dowodem jest to, że nadal utrzymuję abstynencję!

BASIA O ''WYZWANIU 30 DNI''

właścicielka butiku

Hej! Przeczytałam cały e-book.  Jest zajebisty! Dzisiaj mam gorszy dzień i jestem rozdrażniona. Przeczytałam i pomogło.      Ostatnia strona, jest bardzo wspierająca jak nie ma nikogo wokół, kto Cię wspiera w tej drodze. Motyw statku ma sens, bo po zacumowaniu po tych przysłowiowych 30 dniach jest jakby nowy ląd, czyli nowe życie.

Nie żałuję ani na chwilę decyzji, jaką podjęłam. Cieszę się, że go kupiłam. Tak naprawdę jest uniwersalny, bo jakby się zastanowić to można go stosować od początku w kółko tylko                z większą znajomością siebie. Pozdrawiam!

Magda O E-BOOKU "30 WSKAZÓWEK''

Pracuj z ''SOBER DZIENNIKIEM''
i zrozum swoją relację z ''Prosecco''!

Wartość dziennika: 59 zł

Twoja inwestycja teraz:

39zł

Oszczędzasz 20 zł!

I ROBIĘ KROK W KIERUNKU TRZEŹWOŚCI!