‘’Era Trzeźwych kobiet – lot po balans i spełnienie!’’-  program mentoringowy dla ambitnych, zapracowanych kobiet,  które pragną przetransformować Twoją relację z ‘’Prosecco’’!

Kurs online l START 13.05.2024.

Stwórz życie wolne od alkoholu, przed którym

nie będziesz chciała już uciekać!

Bez etykietowania i rezygnacji z Twoich codziennych obowiązków!

Dołącz do ''Ery Trzeźwych Kobiet'' - specjalnego programu mentoringowego dla ambitnych, zapracowanych kobiet z sieci, które chcą przestać pić alkohol i odzyskać życiową równowagę!

Sprawdź, czy to o Tobie:

…a co jeśli, powiedziałabym Ci, że…

Istnieje rozwiązanie, które sprawi, że życie bez alkoholu nie będzie dla Ciebie czasem deprywacji, a fascynującą podróżą, w której w pełni korzystasz ze swojego potencjału?

Chodź, wspólnie stworzymy dla Ciebie życie bez alkoholu, które pokochasz!

Nadeszła ‘’Era Trzeźwych kobiet – lot po balans i spełnienie!’ – program coachingowy, który pomoże Ci przetransformować Twoją relację z „Prosecco”!

Dziewczyny z pokładu już wiedzą, że TRZEŹWOŚĆ to nie kara za złe zachowanie – to upgrade życia!

Program będzie idealny dla Ciebie jeśli:

Nie myślisz o sobie jak o ''alkoholiczce''

A jednak źle czujesz się ze swoim piciem i chciałabyś to zmienić

Masz napięty harmonogram

Zajęta pracą i dziećmi oraz całą listą rzeczy do zrobienia, nie jesteś w stanie uczęszczać stacjonarną na terapię grupową

Potrzebujesz być poprowadzona przez ten proces ''za rękę''.

Ponieważ dopiero zaczynasz lub już próbowałaś i pragniesz uniknąć błędów popełnianych przez Ciebie w przeszłości

Obawiasz się, że coś stracisz

Wizja życia bez alkoholu z najczarniejszego scenariusza, stanie się najlepszą decyzją w Twoim życiu!

Droga do trzeźwości,
którą przejdziesz z ''Erą Trzeźwych Kobiet''

Ze smutnego, niewykorzystującego swojego potencjału kaczątka, przejdziesz transformację w znającą swoją wartość, świadomą siebie Łabędzicę!

Tylko jeden krok dzieli Cię od rozpoczęcia kreowania życia wolnego od alkoholu, w którym towarzyszy Ci uczucie osobistego i zawodowego spełniania!

Po programie:

POZNAJ TWOJĄ TRENERKĘ TRZEŹWOŚCI

Joanna Skwierczyńska, pedagog- terapeuta, Sober Coach.

Wspieram ambitne, zapracowane kobiety na drodze do trzeźwości i zbalansowanego życia.

Sama przeszłam podobną drogę, podejmując przed 30. rokiem życia, decyzję o zaprzestaniu picia, które przez lata nie pozwalało mi rozwinąć skrzydeł. Niszczyło moją relację z samą sobą i ludźmi, których kocham. Odbierało szansę na rozwój i stało na przeszkodzie w realizacji życiowych oraz zawodowych celów. 

Odstawiłam alkohol. Zaczęłam trzeźwieć, zrezygnowałam z pracy na etat, która była źródłem mojego stresu, a dzisiaj pomagam innym kobietom odzyskać trzeźwość i życiowe spełnienie!

Jestem Recovery Coachem w trakcie certyfikacji.  Swoją wiedzę i kwalifikacje stale poszerzam w The Connecticut Community for Addiction Recovery, jednej z największych organizacji w Stanach Zjednoczonych, która od 1998 roku zdążyła już przeszkolić i przygotować do zawodu ponad 80 000 Recovery Coachów na całym świecie. 

2023-05-23 Sober Polish Girl-AQ-157

Jestem członkiem globalnej społeczności zrzeszającej profesjonalistów, których misją jest pomoc osobom z problemem uzależnienia w pokonywaniu barier na ich drodze do trzeźwości pod przewodnictwem Recovery Coach Academy w Wielkiej Brytanii. 

Coaching, czyli metoda, jaką pracuję, opiera się na wzmocnieniu.  W przeciwieństwie do pracy z terapeutą, prowadząc swoje klientki, skupiam się na celach związanych z ich teraźniejszością i najbliższą przyszłością. Bez powracania do niekiedy trudnych doświadczeń z dzieciństwa.  W swoich klientkach widzę przede wszystkim nie problem, a zasoby. Każda z nas posiada w sobie klejnot — potencjał, którego nie da się w pełni wykorzystać, tkwiąc latami w trybie przetrwania.

W swojej pracy wykorzystuję narzędzia międzynarodowego programu Smart Recovery oraz wywiad motywacyjny.  

Na sesjach coachingowych pomagam w budowaniu i utrzymaniu motywacji, w nauce radzenia sobie z głodem alkoholowym, w nauce radzenia sobie z myślami, trudnymi emocjami i zachowaniami, które prowadzą do picia oraz w przywróceniu życiowej równowagi.

Do zmiany zachowania podchodzę holistycznie, ale moim konikiem jest neurobiologia. 

Autorka ”Ery Trzeźwych Kobiet” – programu dla ambitnych zapracowanych kobiet z sieci, które pragną zmienić swoją relację z alkoholem , ”Wyzwania 30 DNI BEZ ALKOHOLU” dla kobiet, autorką poradnika ”30 wskazówek na 30 dni” które wyposażyły już setki Łabędzic z sieci, w narzędzia potrzebne do utrzymania abstynencji!

Założycielka społeczności kobiet zajaranych trzeżwym życiem – SOBER POLISH GIRLS na FB!

Dołącz do nich i wypłyń niczym Łabędź na lazurowe wody trzeźwego życia!

Tak o pracy ze mną mówią moje klientki:

Czego Cię nauczysz się w trakcie lotu po balans i spełnienie korzystając z ''Ery Trzeźwych Kobiet''

MODUŁ 0: Zacznij tutaj

Moduł podstawowy, który otrzymasz od razu po zakupie kursu. To moduł, który krok po kroku pokaże Ci jak pracować z kursem. Dowiesz się, o co zadbać, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Pokażę Ci jak się przygotować mentalnie. Wyjaśnię Ci, na czym polega podejście coachingowe do trzeźwienia oraz przygotuję Cię na to, co czeka Cię w pierwszych 30 dniach po odstawieniu alkoholu.

MODUŁ 1: WYLEJESZ FUNDAMENTY

Baza dla świeżynki rozpoczynającej swoją drogę po trzeźwość i spełnienie. W tym module wylejesz fundamenty pod trzeźwe życie i dowiesz się czym wesprzeć swój wczesny okres abstynencji (co jeść, co pić, co mieć pod ręką). Przygotuję Cię mentalnie do tego, co będzie działo się z Tobą w najbliższych dniach i tygodniach. Poznasz podstawy dbania o siebie oraz sposoby na pobudzenie Twojego ośrodka nagrody, abyś trzeźwiejąc, potrafiła się nagradzać, bez poczucia, że co coś utraciłaś. Poznasz sposoby na zdejmowanie z siebie codziennej presji, która pcha Cię w stronę butelki. Nauczysz się priorytetyzować siebie i swoją trzeźwość. 

MODUŁ 2: OGARNIESZ EMOCJONALNY ROLLER COASTER

Pomogę Ci przetrwać huśtawkę nastrojów podczas pierwszych 2 tygodni, dzień po dniu! Stworzysz plan na porę, w której najczęściej sięgasz po alkohol, trzeźwe wieczory i weekendy. Dowiesz się jak radzić sobie z codziennym ‘’wkurwem’’, zmęczeniem i bezsennością oraz nudą!  Poznasz sposoby, na uciszenie głosu w Twojej głowie, który kusi Cię do picia! Dowiesz się jak utrzymać swoje SOBER MOMENTUM, tak abyś podekscytowana sukcesami, nie zboczyła z drogi.

MODUŁ 3: Spojrzysz na swoją rutynę z lotu ptaka

Dowiesz się, jakie popełniałaś błędy i zaczniesz wprowadzać zmiany! Odkryjesz swoją ‘’gwiazdę polarną’’ czyli motywację do działania! Nauczysz się techniki porannego self-scaningu, abyś mogła dostarczyć sobie tego, czego naprawdę potrzebujesz! Poznasz swoje triggery do picia i sposoby radzenia sobie z nimi. Zaczniesz tworzyć bezpiecznie warunki do trzeźwienia w domu i w pracy, tak abyś nie musiała używać silnej woli (która na tym etapie rzadko działa!) Dowiesz się jak rozmawiać z bliskimi i jak prosić ich o wsparcie. Poznasz 4 kroki do implementacji intencji, która zwiększy Twoją szansę na sukces! Poznasz model góry lodowej, który pomoże Ci w zmianie przekonań na temat siebie i alkoholu.

MODUŁ 4: ZBUDUJESZ NOWE NAWYKI

Oprócz zmiany swojego picia zaczniesz pracować nad zmianą innych nawyków, które się do niego przyczyniają. Dowiesz się, na czym polega pętla nawyku. Zbudujesz nową tożsamość, poprzez tworzenie nowych nawyków. Zamiast polegać wyłącznie na motywacji, stworzysz plan działania i zaczniesz go implementować.

MODUŁ 5: WZMOCNISZ SWÓJ SOBER MIĘSIEŃ!

Utrwalisz pozytywne zachowania i postawy, które zdążyłaś już wypracować. Poznasz momenty, w których masz okazję wzmocnić swój mięsień trzeźwości. Przypomnisz sobie jak radzić sobie z trudnymi emocjami. Ustalisz swoje granice i dowiesz się jak mówić ‘’NIE’’ podczas lekcji asertywności. Zaczniesz budować NOWE!

MODUŁ 6: ZACZNIESZ NAWIGOWAĆ TRUDNOŚCIAMI!

Dowiesz się jak trzeźwieć w kulturze ''Prosecco girls & winnych mamusiek''. Dowiesz się jak informować znajomych o swojej abstynencji. Poznasz sposoby przetrwania spotkań biznesowych i towarzyskich, uroczystości, wyjazdów i weekendów, na których pojawia się alkohol. Dowiesz się, czym jest FAZA MURU i jak sobie z nią radzić. Dowiesz się jak otrzepać kolana i podnieść się po ‘’wpadce’’.

MODUŁ 7: STWORZYSZ WIZJĘ ŻYCIA, KTÓRE POKOCHASZ!

Napiszesz scenariusz nowego sezonu serialu o Tobie! Stworzysz MAPĘ WIZJI, która będzie kompasem do balansu i spełnienia! Pożegnasz to co Ci nie służy! Wypuszczę Cię z walizką pełną narzędzi, których potrzebujesz w nowym trzeźwym życiu!

Do Pani Asi zgłosiłam się po przerwaniu 2 tygodni abstynencji, pijąc wcześniej z mężem każdego wieczoru, butelkę wina, aby się ”zrelaksować” i przegadać sprawy dnia codziennego. Zdałam sobie sprawę z tego, jak mocno weszło nam to w nawyk, kiedy zauważyłam, że bez alkoholu nie jesteśmy, już w stanie spokojnie rozmawiać. 

Na sesjach stworzyłyśmy m.in. nową rutynę, którą wspieram się  już od 2 miesięcy, aby obniżyć napięcie, w jakim do tej pory funkcjonowałam. Początki były trudne, ale zarówno wskazówki, jakie otrzymałam podczas sesji, jak i możliwość wymiany wiadomości głosowych poza spotkaniami, pomogły przetrwać mi pierwsze tygodnie.

Nareszcie czuję powrót energii, a mąż, widząc, jak abstynencja dobrze na mnie wpływa, sam rozważa ograniczenie alkoholu! Może rzeczywiście jest dla mnie światełko w tunelu. 

Hania O SESJACH 1:1

Doradca ubezpieczeniowy

”Era Trzeźwych Kobiet” autorstwa Joanny Skwierczyńskiej – trenerki trzeźwienia to wyjątkowy program transformacji życia dla ambitnych, zapracowanych kobiet. 

To 7 tygodniowy videokurs, w którym Joanna Przeprowadzi Cię przez pierwsze dni, tygodnie i miesiące na drodze do życia bez alkoholu. Kurs jest adresowany do kobiet, które chcą odkryć, jak wygląda życie bez alkoholu. Joanna zaprasza do swojego świata, w którym abstynencja wcale nie oznacza rezygnacji, a świadomą chęć poprawy życia na wielu płaszczyznach. Ten videokrus to unikatowy i jedyny w swoim rodzaju produkt, który oferuje szereg sprawdzonych i przede wszystkim praktycznych narzędzi niezbędnych do życia bez konieczności upijania się. 

W moim odczuciu to idealny program wsperający proces psychoterapii, szczególnie dla kobiet, które cenią sobie indywidualny tryb i organizację pracy. 

To kurs, z którego możesz korzystać o każdej porze, z dowolnego miejsca na Świecie.

Joanna Skwierczyńska to niezwykle ambitna i profesjonalna trenerka trzeźwienia, którą bardzo cenię. Na własnej skórze doświadczyła ona uzależnienia od alkoholu, ale też spektakularnej ścieżki trzeźwienia i powrotu do wysokiej jakości życia.

Decydując się na udział w ”ETK” masz pewność, że jesteś pod właściwymy skrzydłami.

KATARZYNA ANDRUSIKIEWICZ

CERTYFIKOWANY PSYCHOTERAPEUTA UZALEŻNIEŃ (1762)

Hej! Przeczytałam cały e-book.  Jest zajebisty! Dzisiaj mam gorszy dzień i jestem rozdrażniona. Przeczytałam i pomogło. Ostatnia strona, jest bardzo wspierająca jak nie ma nikogo wokół, kto Cię wspiera w tej drodze. Motyw statku ma sens, bo po zacumowaniu po tych przysłowiowych 30 dniach jest jakby nowy ląd, czyli nowe życie.

Nie żałuję ani na chwilę decyzji, jaką podjęłam. Cieszę się, że go kupiłam. Tak naprawdę jest uniwersalny, bo jakby się zastanowić to można go stosować od początku w kółko tylko z większą znajomością siebie. Pozdrawiam!

Magda O E-BOOKU "30 WSKAZÓWEK''

Korzyści z udziału w programie ''Era Trzeźwych Kobiet - lot bo balans i spełnienie''

Nie musisz wyjeżdżać do ośrodka leczenia uzależnień, aby przestać pić alkohol

Nie musisz rezygnować ze swoich codziennych obowiązków i informować przełożonych o swoim problemie.

Materiał możesz przerabiać we własnym tempie z każdego miejsca na Ziemi

Do kursowych modułów możesz zawsze powracać i pracować z nimi mając obok siebie swoich bliskich, bez względu na to, czy jesteście w domu, czy na wyjeździe. Nagrania audio, umożliwią Ci słuchanie ich nawet podczas podróży.

Będziesz posiadać jasny kierunek działań

Otrzymasz plan, który przeprowadzi Cię przez proces krok po kroku, oraz da Ci poczucie, że życie bez alkoholu to lifestylowy upgrade, a nie kara za złe zachowanie i droga pełna wyrzeczeń.

Poczujesz się zaopiekowana i wzmocniona

Bez krzywdzącej etykiety, zrozumiesz, że nie jesteś bezsilna wobec wyzwań, jakie stawia przed Tobą życie! Odzyskasz sprawczość do kierowania swoim losem!

Będziesz częścią ekskluzywnej społeczności kobiet sukcesu, kreujących życie, przed którym nie mają potrzeby uciekać!

Świadomość tego, że w tym samym czasie inne kobiety dzielą z Tobą wspólny cel, sprawi, że nie będziesz czuła się osamotniona na swojej drodze! Dostęp do facebookowej grupy wsparcia da Ci możliwość kontaktu z innymi uczestniczkami podrózy po trzeźwe życie!

Poznasz skuteczne narzędzia

Poznasz narzędzia które stosuję w pracy jako Sober Coach na moich sesjach indywidualnych.

Koniec sprzedaży za:

dni
godz
min
sek

Odbierz swój bilet po trzeźwe i spełnione życie!

PAKIET VIP

BONUSY PAKIETU VIP

Łączna wartość kursu w pakiecie VIP: 16,739 zł

Porównaj 3 pakiety:

PAKIET BASIC

‘’Łabędzica Zosia Samosia’’

ŁĄCZNA WARTOŚĆ 7,739zŁ

CENA :
797 zł

OPCJA RATALNA:
3×297 zł

PAKIET GOLD

‘’Skrupulatna Łabędzica ’’

ŁĄCZNA WARTOŚĆ 14,239zł

CENA 
1197 zł

OPCJA RATALNA:
3×437 zł

PAKIET VIP

‘’Łabędzica prowadzona za rękę’’

W tym pakiecie masz szansę pracować ze mną 1:1 na 5 sesjach mentoringowych, podczas których kolejno:

Myślałaś, że 8 sesji coachingowych to dużo? A może potrzebujesz indywidualnego wsparcia poza coachingami grupowymi?

ŁĄCZNA WARTOŚĆ 16,739zł

CENA:
3700 zł

OPCJA RATALNA:
4×950 zł

Często zadawane pytania:

Nie musisz zobowiązywać się do rozstania z alkoholem na zawsze! Nagrałam dla Ciebie film z odpowiedzią na to pytanie!

Rejestrując się na platformie kursowej, utworzysz profil, aby uzyskać dostęp do modułów i lekcji. Możesz użyć dowolnej nazwy użytkownika i przesłać dowolne zdjęcie profilowe. To od Ciebie zależy, jak będziesz udzielać się w dyskusjach na grupie i czym zdecydujesz się podzielić z innymi. Twój adres e-mail, imię i nazwisko są prywatne i nie będą udostępniane innym uczestniczkom. Opłata za kurs będzie widoczna na wyciągach bankowych jako ”Joanna Skwierczyńska”.

Do korzystania z części kursowej profil na Facebooku nie jest Ci potrzebny, ponieważ cały kurs umieściłam na oddzielnej platformie, jednakże dołączenie do ekskluzywnej grupy na Facebooku wiąże się zwieloma benefitami. Będziesz mogła zadać mi tam pytanie oraz być w kontakcie z innymi uczestniczkami ”Ery Trzeźwych Kobiet”. Wzajemne wsparcie kobiet, które w tym samym czasie pracują nad osiągnięciem tego samego celu jest nieocenionym elementem naszej wspólnej podróży!

Doskonale Cię rozumiem. Lęk przed upadkiem i tym czego nie znamy jest całkowicie naturalny. Z tego filmu dowiesz się jak spojrzeć na niego inaczej. 

Wiem, że kiedy wychodzisz ze swojej strefy komfortu i zapisujesz się na taki program jak mój, byłoby wspaniale móc zrobić to w ”idealnym czasie”, być może gdy masz pusty kalendarz spotkań towarzyskich, bez stresu w pracy, dramatów życiowych lub innych wyzwań, które stoją na Twojej drodze. Rzeczywistość jest jednak taka, że sprawy rzadko się tak układają! Dlatego naprawdę ważne jest, abyś poradziła sobie w ”prawdziwym życiu” – ze wszystkimi świętami, wydarzeniami w pracy, urodzinami i rocznicami, które nieuchronnie pojawia się po drodze. I tego właśnie nauczę Cię w kursie. A w ramach BONUSU przygotowałam dla Ciebie LIVE coaching, podczas którego przygotuję Cię na okres świąteczno-noworoczny bez alkoholu!

W idealnym świecie byłoby wspaniale, gdyby Twój partner dołączył do Ciebie w tej podróży. Jednak większość kobiet, które brały udział w organizowanych przeze mnie wyzwaniach, nie posiadała od razu wsparcia ze strony swojej drugiej połówki. Nie jesteś więc sama! I z pewnością nie musi Cię to powstrzymać. Jeśli w domu nie otrzymujesz zbyt wiele zachęty do zmiany swoich nawyków, jeszcze ważniejsze jest, aby móc ją uzyskać gdzie indziej. Nie jesteśmy stworzone do tego, aby robić trudne rzeczy same. Łatwy dostęp do wspierającej społeczności kobiet, które pracują nad osiągnięciem tego samego celu, robi wielką różnicę! Dostęp do tej społeczności otrzymasz podczas programu. I uwaga, w jednej z lekcji nauczę Cię prosić o wsparcie najbliższych! Będziesz wiedziała jak z nimi rozmawiać!

Ależ oczywiście! Kilka moich klientek przez całe wyzwanie, trzymało się z daleka od udzielania się na grupie, czy podczas spotkań LIVE, a mimo to uzyskiwały niesamowite rezultaty! Od pierwszej edycji minął ponad rok, a one do dziś utrzymują abstynencję!

Moduły kursowe będą udostępniane kolejno tydzień, po tygodniu, a przerabianie ich nie wymaga od Ciebie dyspozycyjności o określonej godzinie. 

Jeśli zdecydujesz się na pakiet z LIVAMI mentoringowymi, będziemy spotykać się LIVE w każdy Piątek o godzinie 18. Dobra wiadomość jest taka, że te spotkania będą nagrywane, więc nawet jeśli z jakichś powodów nie będziesz mogła brać w nich udziału, zawsze możesz do nich wrócić i obejrzeć je później.  

Jeśli poszukujesz kompleksowego planu stworzonego przez kobietę, która była w miejscu, w którym jesteś dzisiaj Ty, przeszła podobną drogę, posiada doświadczenie w pracy z innymi kobietami, które dzięki jej narzędziom i wsparciu korzystają dzisiaj w pełni z trzeźwego życia – jesteś we właściwym miejscu.  Jestem pedagogiem – terapeutą, Recovery Coachem w trakcie certyfikacji i na bieżąco poszerzam swoją wiedzę i kwalifikacje korzystając z programów i kursów w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych, które są kolebką leczenia uzależnień. Program ”Era Trzeźwych Kobiet” stworzyłam bazując na podejściu The Connecticut Community for Addiction Recovery, w którym nie ma miejsca na etykietowanie, a cały proces opiera się na wzmocnieniu i wierze, że nie jesteśmy bezsilne wobec swojego problemu.  Wręcz przeciwnie, posiadamy w sobie zasoby, aby go rozwiązać, bez powrotów do trudnych doświadczeń z przeszłości, a skupiając się na tym, z czym mierzymy się dzisiaj i czego chcemy dla siebie na przyszłość.

ODBIERZ SWÓJ BILET PO TRZEŹWOŚĆ I ZACZNIJ TWORZYĆ ŻYCIE, KTÓRE POKOCHASZ!