Stwórz życie wolne od alkoholu, przed którym

nie będziesz chciała już uciekać!

Bez etykietowania i rezygnacji z Twoich codziennych obowiązków!

Dołącz do ''Ery Trzeźwych Kobiet'' - specjalnego programu mentoringowego dla ambitnych, zapracowanych kobiet z sieci, które chcą przestać pić alkohol i odzyskać życiową równowagę!

Sprawdź, czy to o Tobie:

…a co jeśli, powiedziałabym Ci, że…

Istnieje rozwiązanie, które sprawi, że życie bez alkoholu nie będzie dla Ciebie czasem deprywacji, a fascynującą podróżą, w której w pełni korzystasz ze swojego potencjału?

Chodź, wspólnie stworzymy dla Ciebie życie bez alkoholu, które pokochasz!

Nadeszła ‘’Era Trzeźwych kobiet – lot po balans i spełnienie!’ – program coachingowy, który pomoże Ci przetransformować Twoją relację z „Prosecco”!

Dziewczyny z pokładu już wiedzą, że TRZEŹWOŚĆ to nie kara za złe zachowanie – to upgrade życia!

Program będzie idealny dla Ciebie jeśli:

Nie myślisz o sobie jak o ''alkoholiczce''

A jednak źle czujesz się ze swoim piciem i chciałabyś to zmienić

Masz napięty harmonogram

Zajęta pracą i dziećmi oraz całą listą rzeczy do zrobienia, nie jesteś w stanie uczęszczać stacjonarną na terapię grupową

Potrzebujesz być poprowadzona przez ten proces ''za rękę''.

Ponieważ dopiero zaczynasz lub już próbowałaś i pragniesz uniknąć błędów popełnianych przez Ciebie w przeszłości

Obawiasz się, że coś stracisz

Wizja życia bez alkoholu z najczarniejszego scenariusza, stanie się najlepszą decyzją w Twoim życiu!

Droga do trzeźwości,
którą przejdziesz z ''Erą Trzeźwych Kobiet''

Ze smutnego, niewykorzystującego swojego potencjału kaczątka, przejdziesz transformację w znającą swoją wartość, świadomą siebie Łabędzicę!

Tylko jeden krok dzieli Cię od rozpoczęcia kreowania życia wolnego od alkoholu, w którym towarzyszy Ci uczucie osobistego i zawodowego spełniania!

Po programie:

POZNAJ TWOJĄ TRENERKĘ TRZEŹWOŚCI

Joanna Skwierczyńska, pedagog- terapeuta, Sober Coach.

Wspieram ambitne, zapracowane kobiety na drodze do trzeźwości i zbalansowanego życia.

Sama przeszłam podobną drogę, podejmując przed 30. rokiem życia, decyzję o zaprzestaniu picia, które przez lata nie pozwalało mi rozwinąć skrzydeł. Niszczyło moją relację z samą sobą i ludźmi, których kocham. Odbierało szansę na rozwój i stało na przeszkodzie w realizacji życiowych oraz zawodowych celów. 

Odstawiłam alkohol. Zaczęłam trzeźwieć, zrezygnowałam z pracy na etat, która była źródłem mojego stresu, a dzisiaj pomagam innym kobietom odzyskać trzeźwość i życiowe spełnienie!

Jestem Recovery Coachem w trakcie certyfikacji.  Swoją wiedzę i kwalifikacje stale poszerzam w The Connecticut Community for Addiction Recovery, jednej z największych organizacji w Stanach Zjednoczonych, która od 1998 roku zdążyła już przeszkolić i przygotować do zawodu ponad 80 000 Recovery Coachów na całym świecie. 

SOBER POLISH GIRL 2024-05-10_AQ-8

Jestem członkiem globalnej społeczności zrzeszającej profesjonalistów, których misją jest pomoc osobom z problemem uzależnienia w pokonywaniu barier na ich drodze do trzeźwości pod przewodnictwem Recovery Coach Academy w Wielkiej Brytanii. 

Coaching, czyli metoda, jaką pracuję, opiera się na wzmocnieniu.  W przeciwieństwie do pracy z terapeutą, prowadząc swoje klientki, skupiam się na celach związanych z ich teraźniejszością i najbliższą przyszłością. Bez powracania do niekiedy trudnych doświadczeń z dzieciństwa.  W swoich klientkach widzę przede wszystkim nie problem, a zasoby. Każda z nas posiada w sobie klejnot — potencjał, którego nie da się w pełni wykorzystać, tkwiąc latami w trybie przetrwania.

W swojej pracy wykorzystuję narzędzia międzynarodowego programu Smart Recovery oraz wywiad motywacyjny.  

Na sesjach coachingowych pomagam w budowaniu i utrzymaniu motywacji, w nauce radzenia sobie z głodem alkoholowym, w nauce radzenia sobie z myślami, trudnymi emocjami i zachowaniami, które prowadzą do picia oraz w przywróceniu życiowej równowagi.

Do zmiany zachowania podchodzę holistycznie, ale moim konikiem jest neurobiologia. 

Autorka ”Ery Trzeźwych Kobiet” – programu dla ambitnych zapracowanych kobiet z sieci, które pragną zmienić swoją relację z alkoholem , ”Wyzwania 30 DNI BEZ ALKOHOLU” dla kobiet, autorką poradnika ”30 wskazówek na 30 dni” które wyposażyły już setki Łabędzic z sieci, w narzędzia potrzebne do utrzymania abstynencji!

Założycielka społeczności kobiet zajaranych trzeżwym życiem – SOBER POLISH GIRLS na FB!

Dołącz do nich i wypłyń niczym Łabędź na lazurowe wody trzeźwego życia!

Tak o pracy ze mną mówią moje klientki:

Czego się nauczysz w trakcie lotu po balans i spełnienie korzystając z ''Ery Trzeźwych Kobiet''

MODUŁ 0: Zacznij tutaj

Moduł podstawowy, który otrzymasz od razu po zakupie kursu. To moduł, który krok po kroku pokaże Ci jak pracować z kursem. Dowiesz się, o co zadbać, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Pokażę Ci jak się przygotować mentalnie. Wyjaśnię Ci, na czym polega podejście coachingowe do trzeźwienia oraz przygotuję Cię na to, co czeka Cię w pierwszych 30 dniach po odstawieniu alkoholu.

MODUŁ 1: WYLEJESZ FUNDAMENTY

Baza dla świeżynki rozpoczynającej swoją drogę po trzeźwość i spełnienie. W tym module wylejesz fundamenty pod trzeźwe życie i dowiesz się czym wesprzeć swój wczesny okres abstynencji (co jeść, co pić, co mieć pod ręką). Przygotuję Cię mentalnie do tego, co będzie działo się z Tobą w najbliższych dniach i tygodniach. Poznasz podstawy dbania o siebie oraz sposoby na pobudzenie Twojego ośrodka nagrody, abyś trzeźwiejąc, potrafiła się nagradzać, bez poczucia, że co coś utraciłaś. Poznasz sposoby na zdejmowanie z siebie codziennej presji, która pcha Cię w stronę butelki. Nauczysz się priorytetyzować siebie i swoją trzeźwość. 

MODUŁ 2: OGARNIESZ EMOCJONALNY ROLLER COASTER

Pomogę Ci przetrwać huśtawkę nastrojów podczas pierwszych 2 tygodni, dzień po dniu! Stworzysz plan na porę, w której najczęściej sięgasz po alkohol, trzeźwe wieczory i weekendy. Dowiesz się jak radzić sobie z codziennym ‘’wkurwem’’, zmęczeniem i bezsennością oraz nudą!  Poznasz sposoby, na uciszenie głosu w Twojej głowie, który kusi Cię do picia! Dowiesz się jak utrzymać swoje SOBER MOMENTUM, tak abyś podekscytowana sukcesami, nie zboczyła z drogi.

MODUŁ 3: Spojrzysz na swoją rutynę z lotu ptaka

Dowiesz się, jakie popełniałaś błędy i zaczniesz wprowadzać zmiany! Odkryjesz swoją ‘’gwiazdę polarną’’ czyli motywację do działania! Nauczysz się techniki porannego self-scaningu, abyś mogła dostarczyć sobie tego, czego naprawdę potrzebujesz! Poznasz swoje triggery do picia i sposoby radzenia sobie z nimi. Zaczniesz tworzyć bezpiecznie warunki do trzeźwienia w domu i w pracy, tak abyś nie musiała używać silnej woli (która na tym etapie rzadko działa!) Dowiesz się jak rozmawiać z bliskimi i jak prosić ich o wsparcie. Poznasz 4 kroki do implementacji intencji, która zwiększy Twoją szansę na sukces! Poznasz model góry lodowej, który pomoże Ci w zmianie przekonań na temat siebie i alkoholu.

MODUŁ 4: ZBUDUJESZ NOWE NAWYKI

Oprócz zmiany swojego picia zaczniesz pracować nad zmianą innych nawyków, które się do niego przyczyniają. Dowiesz się, na czym polega pętla nawyku. Zbudujesz nową tożsamość, poprzez tworzenie nowych nawyków. Zamiast polegać wyłącznie na motywacji, stworzysz plan działania i zaczniesz go implementować.

MODUŁ 5: WZMOCNISZ SWÓJ SOBER MIĘSIEŃ!

Utrwalisz pozytywne zachowania i postawy, które zdążyłaś już wypracować. Poznasz momenty, w których masz okazję wzmocnić swój mięsień trzeźwości. Przypomnisz sobie jak radzić sobie z trudnymi emocjami. Ustalisz swoje granice i dowiesz się jak mówić ‘’NIE’’ podczas lekcji asertywności. Zaczniesz budować NOWE!

MODUŁ 6: ZACZNIESZ NAWIGOWAĆ TRUDNOŚCIAMI!

Dowiesz się jak trzeźwieć w kulturze ''Prosecco girls & winnych mamusiek''. Dowiesz się jak informować znajomych o swojej abstynencji. Poznasz sposoby przetrwania spotkań biznesowych i towarzyskich, uroczystości, wyjazdów i weekendów, na których pojawia się alkohol. Dowiesz się, czym jest FAZA MURU i jak sobie z nią radzić. Dowiesz się jak otrzepać kolana i podnieść się po ‘’wpadce’’.

MODUŁ 7: STWORZYSZ WIZJĘ ŻYCIA, KTÓRE POKOCHASZ!

Napiszesz scenariusz nowego sezonu serialu o Tobie! Stworzysz MAPĘ WIZJI, która będzie kompasem do balansu i spełnienia! Pożegnasz to co Ci nie służy! Wypuszczę Cię z walizką pełną narzędzi, których potrzebujesz w nowym trzeźwym życiu!

Dlaczego warto skorzystać z kursu ''Era Trzeźwych Kobiet - lot bo balans i spełnienie''?

Nie musisz wyjeżdżać do ośrodka leczenia uzależnień, aby przestać pić alkohol

Nie musisz rezygnować ze swoich codziennych obowiązków i informować przełożonych o swoim problemie.

Będziesz posiadać jasny kierunek działań

Otrzymasz plan, który przeprowadzi Cię przez proces krok po kroku, oraz da Ci poczucie, że życie bez alkoholu to lifestylowy upgrade, a nie kara za złe zachowanie i droga pełna wyrzeczeń.

Materiał możesz przerabiać we własnym tempie z każdego miejsca na Ziemi

Do kursowych modułów możesz zawsze powracać i pracować z nimi mając obok siebie swoich bliskich, bez względu na to, czy jesteście w domu, czy na wyjeździe. Nagrania audio, umożliwią Ci słuchanie ich nawet podczas podróży.

Poczujesz się zaopiekowana i wzmocniona

Bez krzywdzącej etykiety, zrozumiesz, że nie jesteś bezsilna wobec wyzwań, jakie stawia przed Tobą życie! Odzyskasz sprawczość do kierowania swoim losem!

Będziesz częścią ekskluzywnej społeczności kobiet sukcesu, kreujących życie, przed którym nie mają potrzeby uciekać!

Świadomość tego, że w tym samym czasie inne kobiety dzielą z Tobą wspólny cel, sprawi, że nie będziesz czuła się osamotniona na swojej drodze! Dostęp do facebookowej grupy wsparcia da Ci możliwość kontaktu z innymi uczestniczkami podrózy po trzeźwe życie!

Poznasz skuteczne narzędzia

Poznasz narzędzia które stosuję w pracy jako Sober Coach na moich sesjach indywidualnych.

Porównaj 3 pakiety:

PAKIET BASIC

‘’Łabędzica Zosia Samosia’’

597  7739

PAKIET GOLD

‘’Skrupulatna Łabędzica ’’

Nabór wystartuje we wrześniu 2024. Zapisz się na listę osób zainteresowanych:

987  14239

PAKIET VIP

‘’Łabędzica prowadzona za rękę’’

Nabór wystartuje we wrześniu 2024. Zapisz się na listę osób zainteresowanych:

1987  16739

Często zadawane pytania:

Rejestrując się na platformie kursowej, utworzysz profil, aby uzyskać dostęp do modułów i lekcji. Możesz użyć dowolnej nazwy użytkownika i przesłać dowolne zdjęcie profilowe. To od Ciebie zależy, jak będziesz udzielać się w dyskusjach na grupie i czym zdecydujesz się podzielić z innymi. Twój adres e-mail, imię i nazwisko są prywatne i nie będą udostępniane innym uczestniczkom. Opłata za kurs będzie widoczna na wyciągach bankowych jako ”Joanna Skwierczyńska”.

Tak, bez problemu. Platforma jest zbudowana tak, żeby spokojnie móc oglądać filmy i korzystać z materiałów z każdego miejsca na ziemii.

Tak! Masz dostęp do aktualizacji tak długo jak wskazuje wykupiony pakiet.

Wszystkie materiały poza filmami wideo mogą zostać pobrane na dysk. Niektóre nawet MUSISZ pobrać, żeby z nimi pracować 🙂

Nie. Do działania platformy potrzebny jest dostęp do internetu.

Tak! Spokojnie możesz przejść poziom wyżej (jeżeli aktualnie otwarty jest nabór).

Jeśli poszukujesz kompleksowego planu stworzonego przez kobietę, która była w miejscu, w którym jesteś dzisiaj Ty, przeszła podobną drogę, posiada doświadczenie w pracy z innymi kobietami, które dzięki jej narzędziom i wsparciu korzystają dzisiaj w pełni z trzeźwego życia – jesteś we właściwym miejscu.  Jestem pedagogiem – terapeutą, Recovery Coachem w trakcie certyfikacji i na bieżąco poszerzam swoją wiedzę i kwalifikacje korzystając z programów i kursów w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych, które są kolebką leczenia uzależnień. Program ”Era Trzeźwych Kobiet” stworzyłam bazując na podejściu The Connecticut Community for Addiction Recovery, w którym nie ma miejsca na etykietowanie, a cały proces opiera się na wzmocnieniu i wierze, że nie jesteśmy bezsilne wobec swojego problemu.  Wręcz przeciwnie, posiadamy w sobie zasoby, aby go rozwiązać, bez powrotów do trudnych doświadczeń z przeszłości, a skupiając się na tym, z czym mierzymy się dzisiaj i czego chcemy dla siebie na przyszłość.

ODBIERZ SWÓJ BILET PO TRZEŹWOŚĆ I ZACZNIJ TWORZYĆ ŻYCIE, KTÓRE POKOCHASZ!