Odbierz moduł ”Ery Trzeźwych Kobiet” i zacznij swoją podróż po balans i spełnienie bez %

ODBIERZ
BEZPŁATNIE MODUŁ POWITALNY KURSU:
"ERA TRZEŹWYCH KOBIET" -

i przygotuj się mentalnie
na lato bez alkoholu!

ZAPISZ SIĘ PONIŻEJ

i zacznij pracę z kursem!

Wypełnij formularz. Sprawdź swoją pocztę (spam) i potwierdź zapis

Czego nauczysz się, pracując z modułem powitalnym ''ERY TRZEŹWYCH KOBIET''?

RUSZYSZ WRESZCIE Z MIEJSCA!

Poznasz 5 rzeczy, które absolutnie MUSISZ wiedzieć, jeśli chcesz pożegnać alkohol

!(te BŁĘDY popełniają nawet najmądrzejsze kobiety)!

ZACZNIESZ BUDOWAĆ POZTYWNY STYL ŻYCIA

Nauczysz się, jak skupienie na samo opiece
i trzeźwych nagrodach pozwoli Ci zbudować zdrowsze, bardziej zadowalające życie.

Odkryjesz sposoby motywowania się i dostosowywania nowych nawyków do Twojego codziennego życia.

ODKRYJESZ SKUTECZNE PODEJŚCIE

Przekonasz się, na czym polega coachingowe podejście do zaprzestania pica i czy jest dla Ciebie właściwe

PRZYGOTUJESZ SIĘ NA PIERWSZE 30 DNI

Zyskasz wgląd w to, czego możesz się spodziewać w pierwszym miesiącu oraz jak radzić sobie z emocjami i wyzwaniami, które mogą pojawić się w tym okresie.

Jeśli myślisz, że trzeźwość smakuje jak szpinak, którego nie lubiłaś w dzieciństwie – poznasz sposób, który pomoże Ci zajarać się nowym stylem życia bez alkoholu!

Dla kogo przeznaczona jest szkolenie?

Dla kobiet, które posiadają love/hate relację z alkoholem i chcą ją zmienić

Dla kobiet, które nie wiedzą od czego zacząć

Dla kobiet, które są ciekawe nowego stylu życia bez alkoholu

Dla kobiet, które zaczynają/bądź próbowały i odniosły porażkę w przeszłości

POZNAJ TWOJĄ TRENERKĘ TRZEŹWOŚCI

Joanna Skwierczyńska, pedagog- terapeuta, Sober Coach.

Wspieram ambitne, zapracowane kobiety na drodze do trzeźwości i zbalansowanego życia.

Sama przeszłam podobną drogę, podejmując przed 30. rokiem życia, decyzję o zaprzestaniu picia, które przez lata nie pozwalało mi rozwinąć skrzydeł. Niszczyło moją relację z samą sobą i ludźmi, których kocham. Odbierało szansę na rozwój i stało na przeszkodzie w realizacji życiowych oraz zawodowych celów. 

Odstawiłam alkohol. Zaczęłam trzeźwieć, zrezygnowałam z pracy na etat, która była źródłem mojego stresu, a dzisiaj pomagam innym kobietom odzyskać trzeźwość i życiowe spełnienie!

Jestem Recovery Coachem w trakcie certyfikacji.  Swoją wiedzę i kwalifikacje stale poszerzam w The Connecticut Community for Addiction Recovery, jednej z największych organizacji w Stanach Zjednoczonych, która od 1998 roku zdążyła już przeszkolić i przygotować do zawodu ponad 80 000 Recovery Coachów na całym świecie. 

Jestem członkiem globalnej społeczności zrzeszającej profesjonalistów, których misją jest pomoc osobom z problemem uzależnienia w pokonywaniu barier na ich drodze do trzeźwości pod przewodnictwem Recovery Coach Academy w Wielkiej Brytanii. 

Coaching, czyli metoda, jaką pracuję, opiera się na wzmocnieniu.  W przeciwieństwie do pracy z terapeutą, prowadząc swoje klientki, skupiam się na celach związanych z ich teraźniejszością i najbliższą przyszłością. Bez powracania do niekiedy trudnych doświadczeń z dzieciństwa.  W swoich klientkach widzę przede wszystkim nie problem, a zasoby. Każda z nas posiada w sobie klejnot — potencjał, którego nie da się w pełni wykorzystać, tkwiąc latami w trybie przetrwania.

W swojej pracy wykorzystuję narzędzia międzynarodowego programu Smart Recovery oraz wywiad motywacyjny.  

Na sesjach coachingowych pomagam w budowaniu i utrzymaniu motywacji, w nauce radzenia sobie z głodem alkoholowym, w nauce radzenia sobie z myślami, trudnymi emocjami i zachowaniami, które prowadzą do picia oraz w przywróceniu życiowej równowagi.

Do zmiany zachowania podchodzę holistycznie, ale moim konikiem jest neurobiologia. 

Jestem autorką pierwszego w Polsce ”Wyzwania 30 DNI BEZ ALKOHOLU” dla kobiet, autorką poradnika ”30 wskazówek na 30 dni” które wyposażyły już setki Łabędzic z sieci, w narzędzia potrzebne do utrzymania abstynencji!

Dołącz do nich i wypłyń niczym Łabędź na lazurowe wody trzeźwego życia!

Pracuj z modułem powitalnym

Mówią o mniew :

Zobacz co inne kobiety,
mówią o moich produktach:

Do Pani Asi zgłosiłam się po przerwaniu 2 tygodni abstynencji, pijąc wcześniej z mężem każdego wieczoru, butelkę wina, aby się ”zrelaksować” i przegadać sprawy dnia codziennego. Zdałam sobie sprawę z tego, jak mocno weszło nam to w nawyk, kiedy zauważyłam, że bez alkoholu nie jesteśmy, już w stanie spokojnie rozmawiać. 

Na sesjach stworzyłyśmy m.in. nową rutynę, którą wspieram się  już od 2 miesięcy, aby obniżyć napięcie, w jakim do tej pory funkcjonowałam. Początki były trudne, ale zarówno wskazówki, jakie otrzymałam podczas sesji, jak i możliwość wymiany wiadomości głosowych poza spotkaniami, pomogły przetrwać mi pierwsze tygodnie.

Nareszcie czuję powrót energii, a mąż, widząc, jak abstynencja dobrze na mnie wpływa, sam rozważa ograniczenie alkoholu! Może rzeczywiście jest dla mnie światełko w tunelu. 

Hania O SESJACH 1:1

Doradca ubezpieczeniowy

Dostałam odpowiedź na pytania, które często padają na grupie osób uzależnionych. 

W skrócie dostałam duży plik potrzebnych kluczy!

Asia prowadziła nas za rękę od samego początku, do samego końca, wspierała, uczyła, pocieszała, jak dobra serdeczna terapeutka, a przecież były to dla nas trudne chwile i nie zawsze byłyśmy w stosunku do niej łatwe!

Czy się opłacało? Zdecydowanie TAK! Dowodem jest to, że nadal utrzymuję abstynencję!

BASIA O ''WYZWANIU 30 DNI''

Prowadzi własny butik

Hej! Przeczytałam cały e-book.  Jest zajebisty! Dzisiaj mam gorszy dzień i jestem rozdrażniona. Przeczytałam i pomogło. Ostatnia strona, jest bardzo wspierająca jak nie ma nikogo wokół, kto Cię wspiera w tej drodze. Motyw statku ma sens, bo po zacumowaniu po tych przysłowiowych 30 dniach jest jakby nowy ląd, czyli nowe życie.

Nie żałuję ani na chwilę decyzji, jaką podjęłam. Cieszę się, że go kupiłam. Tak naprawdę jest uniwersalny, bo jakby się zastanowić to można go stosować od początku w kółko tylko z większą znajomością siebie. Pozdrawiam!

Magda O E-BOOKU "30 WSKAZÓWEK''

Zacznij pracę z ''Erą Trzeźwych Kobiet''

i leć po balans i spełnienie!

Copyright © Sober Polish Girl 2021. All Rights Reserved. | Polityka Prywatności